Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. sep
11:00
Stoholm IF
Mejrup GU
U14 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 923
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Stoholm IF
Sparkær IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 129
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Stoholm IF
Mønsted IF
U9 Drenge C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Stoholm IF
Team Viborg
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Stoholm IF
Skive IK (E)
U8 Drenge C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Stoholm IF
BMK
U10 Piger C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Stoholm IF
Skive IK (E)
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Stoholm IF
HVA Sydthy
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 974
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:45
Stoholm IF (U16)
Højslev Station IF
U15 Piger C (10) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:30
Stoholm IF
Spøttrup Motion & Sport (1)
U10 Drenge C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Stoholm IF
Ejsing B
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Stoholm IF
Hersom/Bjerregrav IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
17. sep
17:30
Stoholm IF
Hem Hindborg Dølby IF
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:15
Stoholm IF (U16)
Oversidder
U15 Piger C (10) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Stoholm IF
Ikast FC
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Stoholm IF
Mønsted IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 129
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
Stoholm IF
Skive IK (E) (1)
U10 Drenge C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
Stoholm/Sparkær
Skive IK (E)
U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
Stoholm IF
Skive IK (E)
U10 Drenge B2 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Stoholm IF (U16)
Vinderup IK
U15 Piger C (10) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Stoholm IF
BT/SVIF
U10 Piger C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Stoholm IF
Løgstrup G&IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 31
|